PRADŽIA INTERNETAS
There are no translations available.

„Internetas - tai langas į pasaulį",- taip kažkada, prieš gerą dešimtmetį kalbėdavo klientams naivi, šviesiaplaukė mūsų vadybininkė. Daug kas iš jos šaipydavosi, už akių apkalbinėdavo, o šiandien jiems visiems tenka jos atsiprašyti - pasiremdama neklystančia moteriška intuicija ji jau tada atrado tiesą, kurią šiandien suvokia net mažiausiai su moderniomis technologijomis susiję žmonės.

Šiandien gyvenimo be interneto neįsivaizduoja ne tik įvairių įmonių vadovai ir darbuotojai, bet ir eiliniai žmonės. Vakaruose jau senokai klajoja posakis "jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur". Gal ir kiek per aštriai pasakyta, bet tiesos jame yra. Internetas šiuo metu yra daugiausiai žmonių apimanti informacinė erdvė, prieinama ir naršoma ištisą parą 7 dienas per savaitę. Jokios tradicinės žiniasklaidos priemonės jau seniai nebegali konkuruoti su pasauliniu žiniatinkliu nei informacijos kiekiu, nei prieinamumo sparta, nei operatyvumu. Aišku, be gausybės privalumų, internetas turi ir nemažai trūkumų. Tačiau tai - ne priežastis jį ignoruoti. Įmonės, naudojančios savo veikloje internetą ar net dalį savo veiklos perkeliančios į pasaulinį informacinį tinklą, įgyja galingas konkurencines priemones. Greičiau atvirkščiai, galima pasakyt, kad tie, kas nenaudoja interneto priemonių, yra nebepajėgūs normaliai pasipriešinti savo konkurentams. Išėjimas į pasaulinį žiniatinklį jau ne prabanga, o būtinybė. Dauguma žmonių šiandien vertina vieną ar kitą įmonę visų pirma pagal jos matomumą internete, ir tik po to jau domisi kitais rodikliais.

Mūsų įmonė internetinių sprendimų srityje dirba jau pakankamai seniai - dar nuo tų laikų, kai internetas Lietuvos žmonėms buvo tartum legenda iš Tolimųjų Vakarų. Pirmosios mūsų pastangos siekia dar tolimus 1993-uosius, kai iš esmės interneto - tokio, kokį mes jį pažįstame šiandien - dar nei nebuvo. Per tą laiką sukaupta daug patirties. Aišku, anaiptol ne visa ji yra maloni. Tačiau nuo to tik dar labiau vertinga. Tai padeda išvengti klaidų, kurias paprastai daro mažiau patyrusios komandos.

Tiek laiko praleidę interneto erdvėje, mes jau seniai neapsiribojame vien tinklapių dizainu ir gamyba. Tai yra, ir tikrai aukštame lygyje. Bet manome, kad šiuolaikiniam klientui to nepakanka. To gal pakako prieš 10 metų, kai vien buvimas pasauliniame tinkle jau garantavo tau pranašumą. Šiandien pagaminti klientui tinklapį ir tuo pabaigti - faktiškai tas pats, kas palikti jį likimo valiai. Tokių „mirusių” ir neveiksnių svetainių šiandien pilnas internetas. Be papildomų pastangų ir nuolatinės priežiūros šiandien gali išgyventi tik labai nedaug tinklapių. Todėl mūsų bendrovė neapsiriboja vien įvairaus pobūdžio svetainių sukūrimu, bet ir suteikia joms tolimesnę galimybę išgyventi. Turinio valdymo sistemų naudojimas leidžia tiek mūsų klientams, tiek mums nuolat prižiūrėti sukurtus tinklapius, derinti juos prie besikeičiančių rinkos situacijų. Svetainių reklamavimo, populiarinimo ir optimizavimo paslaugos užtikrina mūsų klientams greitą tinklapio žinomumo ir efektyvumo augimą. Sukaupta patirtis leidžia mums teikti platų spektrą konsultacijų, pradedant įmonės „elektroninės stilistikos bei įvaizdžio” ir baigiant internetinės rinkodaros bei prekybos klausimais.

Jei Jūs susidomėjote mūsų įmonės paslaugomis, užpildykite anketą ir išsiųskite ją mums elektroniniu paštu.

 

Kas prisijungęs

We have 7 guests online